אם עדיין לא יצא לכם להכיר 

קייטפרייד, הוא מותג אופנה ועסק חברתי שכבר 7 שנים, נותן הזדמנות שנייה לאנשים וחומרים. ביום-יום הן מייצרות אימפקט בועט, מפוצץ אג'נדה חברתית וסביבתית, מתיקים בעבודת יד, הנתפרים על ידי א.נשים אמיצות-ים ששרדו את מעגל הזנות. התיקים צבעוניים, עם שיק אורבני, ייחודי. ראית תיק שאהבת ולא קנית? פספסת! הם עשויים מחומרים ממוחזרים, מבלי להתפשר על איכות, פונקציונליות או אופנתיות. כל תיק שווה מס' שעות של עבודה שיקומית, שעוזרת לשלב את שורדי מעגל הזנות, בחזרה בעולם התעסוקה. התיקים נתפרים מקייטים, מפרשים וציוד גלישה, הנתרמים ע"י קהילת הגולשים בישראל, במקום להישלח לאתרי הטמנה.

הכל התחיל

ב-2007, עם משפט אחד ששינה את הכל: ״אנחנו לא רוצות רחמים, אנחנו צריכות פרנסה״, טבאה אופליגר, מייסדת קייטפרייד, נחשפה לא.נשים על רצף הזנות כמעסה טיפולית, שהציעה את שירותיה כדי להעניק להן/ם תחושה של כבוד וערך העצמי ולהפיג במעט את הקשיים שעברו על גופן/ם יום יום. כך היא הצליחה לפתח יחסים אישיים ולשמוע מהן/ם את סיפוריהם האישיים. היא גילתה שרובן/ם רוצות/ים לצאת מהמעגל ההרסני שאליו נקלעו, אך סיבות כמו חובות כספיים, טראומה, מחסור בכישורים או חוסר השכלה מונעות מהן לעשות את המהלך. 

למה הן כאן

כדי לנסות לייצר מציאות חדשה, סחר בבני אדם ורצף הזנות הם המציאות היומיומית של כ- 14,000 נשים, גברים וילדים שנלכדו לתעשייה הזו בישראל כיום. אחת הדרכים לשנות מציאות זו היא באמצעות תעסוקה שיקומית ארוכת טווח שתעצים ותקנה כלים ואהבה עצמית כבסיס לחיים במציאות חדשה ובריאה יותר. וזה בדיוק מה שאנחנו עושות, יוצרות סביבת עבודה בטוחה, מכילה ומעצימה; שבה נשים וגברים שיצאו ממעגל הזנות, תופרים בעבודת יד תיקים צבעוניים, ייחודים, שנותנים הזדמנות שנייה לאנשים וחומרים.

הכירו את הקולקציה

בואו להכיר את תיקי הדגל, כאלו שהולכים נהדר בחדר ישיבות או בים, השימוש בחומרים ממוחזרים, יוצר את המראה הייחודי של פאטרנים וצבעים בשילובים לא שגרתיים, היוצרים פיסים, ללא התפשרות על איכות או אופנתיות

Ruby Drawstring

Shenkar x KP Pouch

Gabriella Grande Tote

Sandi Laptop Sleeve 

Liron Laptop Backpack

Ruby Drawstring

תיק שרוכים צבעוני וכייפי לקיץ, עם חלל אחסון גדול וכיס חיצוני לנייד או מפתחות. עשוי מ 0.05 קייטים ממוחדשים ומספק ¼3 שעות עבודה בטוחות.

SHOP NOW

Shenkar x KP Pouch

הפאוץ' הכי היסטרי שיש!  בגודל מושלם ליום -יום.  מגיע עם רצועת נשיאה מתכוונת. עשוי מ 0.1 מ"ר קייטים ממוחדשים ומספק ¾1 שעות עבודה בטוחות.

SHOP NOW

Gabriella Grande Tote

התיק הכי שמח וצבעוני , ורסטילי עם חלל אחסון גדול, מושלם כתיק לים, פיקניק, או קניות. עשוי מ 0.55 מ"ר קייטים ממוחדשים ומספק ¾1 שעות עבודה בטוחות.

SHOP NOW

Sandi Laptop Sleeve 

תיק לפטופ, עם רצועות נשלפות ותא אחסון חיצוני, מגיע בשני גדלים 13/15 אינץ', עשוי מ 0.34 מ"ר של קייטים ממוחדשים ומספק ¼1 שעות עבודה בטוחות.

SHOP NOW

Liron Laptop Backpack

תיק מחשב קלאסי עם בטנה מרופדת למחשב נייד, חלל אחסון פנימי גדול, ושני כיסים. עשוי מ 0.45 מ"ר של קייטים ממוחדשים ומספק ¼3 שעות עבודה בטוחות.

SHOP NOW

מחפשים משהו אחר? בואו להתרשם משאר תיקי הקולקציה

:החזון של קייט פרייד

שיקום והעצמה

יצירת שעות וסביבת עבודה בטוחה לנשים וגברים שיצאו
ממעגל הזנות 

מיחזור ומיחדוש

מיחדוש קייטים, מפרשים וחליפות גלישה במקום שישלחו לאתרי הטמנה 

יצירת אהבה ויופי

יצירת תיקים משגעים עם אימפקט בועט שהם סטייטמנט
אופנתי, אקולוגי וחברתי.

 :האימפקט של קייט פרייד עד כה

47,219

שעות עבודה בטוחות לשורדות/ים מעגל הזנות

19,962m²

מ״ר של קייטים ומפרשים שניצלו במקום לזהם

42,722 

   תיקים ואביזרים ייחודיים מקייטים